TENISOVÁ AKADEMIE

Vážení rodiče,

představujeme vám projekt  tenisové školy, která se zaměřuje na děti od 4 do 18 let.

Koncept tenisové školy předpokládá celoroční systém práce s mládeží, která bude v průběhu roku rozdělená do tří etap. V průběhu měsíce září probíhá nábor dětí a sestavuje se tréninkový plán tak, aby se vhodně doplňoval se školními povinnostmi dětí a jejich dalšími mimoškolními aktivitami. Kurzy mají každý 12 týdnů. Hlavní nábor dětí je do podzimního kurzu a přihlášky přijímáme do 15. září elektronicky nebo na recepci v areálu tenisové haly. Přihláška je ke stažení na našich webových stránkách.

 

Podzimní kurz 2023  začíná 2.10. a končí 22.12.            –  v hale na umělém povrchu

Zimní kurz 2024    začíná 8.1. a končí 5.4.                    –  v hale na umělém povrchu - T.A. není o jarních prázdninách (19.- 23. února 2024)

Jarní kurz 2024   začíná 8.4. a končí 28.6.                     –  v hale a venku na umělém povrchu

 

Během letních prázdnin budou organizovány tenisové kempy, o jejichž termínech a náplni budete aktuálně informováni.

 

 

 

 

                                        

Škola je vhodná jak pro ty, kteří se chtějí naučit základům tenisu, tak pro ty, kteří by rádi hráli tenis závodně. Výuka probíhá individuálně nebo ve skupinkách 2 až 4 dětí. Počet hodin v týdnu záleží na rodičích a dětech, doporučujeme alespoň 2x týdně.

                   

Mladí tenisté se můžou v případě zájmu zúčastnit speciální kondiční přípravy. Taktéž můžeme nabídnout vedení tréninků v angličtině. Škola probíhá za každého počasí.

 

Dítě, které se přihlásí na jakýkoliv tenisový kurz, dostane zdarma zapůjčeno veškeré tenisové vybavení, potřebuje tedy jen vhodné oblečení a tenisovou obuv. V případě zájmu je možné si dlouhodobě pronajmout šatní skříňku a nechávat si věci na tenis přímo v tenisovém areálu.

 

Výuku zajišťuje kolektiv kvalifikovaných trenérů: Mgr. Pavlína Naslerová

      

Přihlášky dětí do tenisové školy v Dobřanech lze podávat osobně v recepci tenisového areálu Přeštická 1268, 334 41  Dobřany, nebo e-mailem na adresu pavlinasmatova@seznam.cz . Přihlášky do tenisové školy lze podávat průběžně. Příjem přihlášek je nezávazný co se týče termínů. Zájemci budou co nejdříve operativně informováni o termínových možnostech zařazení dítěte do tenisové školy na základě registrace všech požadavků na termíny, velikosti skupin a rozvrhu hodin.

 

Bližší informace poskytne vedoucí tenisové školy Pavlína Naslerová (tel. 702 063 002).